O mnie

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas długofalowej współpracy z uznanymi adwokatami prowadzącymi swoje kancelarie zarówno w Warszawie, jak i Lublinie. Jako osoba ambitna i oddana sprawom Klientów, byłam przez współpracujących ze mną prawników obdarzana szczególnym zaufaniem, co złożyło się na niezwykle bogatą praktykę pracy w sądzie i poza nim. 

Specjalizuję się w zagadnieniach prawa cywilnego. Prowadzę bloga zatytułowanego „Vademecum młodego przedsiębiorcy".

W swojej karierze z sukcesami obsługiwałam zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych. Dzięki temu jestem otwarta na kolejne doświadczenia, a każdą sprawę traktuję jako wyzwanie.

Pracując z Klientem, zależy mi na tym, by budować z nim długofalowe relacje. Dlatego dzielę się z nim na bieżąco wiedzą na temat postępów w sprawie oraz swoim doświadczeniem, by jak najszybciej i najbardziej kompleksowo ochronić jego interesy. Jestem zdania, że szeroka świadomość prawna Klienta daje możliwość bardziej efektywnej współpracy z prawnikiem, a w przyszłości skutkować będzie tym, że większość problemów Klienta rozwiążemy już na wczesnym etapie, dzięki czemu Klient zaoszczędzi czas, pieniądze i nie będzie konieczności zaangażowania w spór powagi sądu.

Skontaktuj się z nami
660 454 168